Justyna zaprasza do Gawłowa

W najbliższą sobotę, 4 października, w samo prawdziwe słoneczne południe, czyli o godzinie trzynastej byli uczestnicy zajęć w MOA spotkają się w Obserwatorium Astronomicznym w Gawłowie koło Bochni. Być może już wtedy uda się nam powołać Klub Wychowanków MOA, a przynajmniej zdecydujemy, czy będziemy działać w takiej właśnie grupie. Ja wyjadę z Niepołomic na rowerze o godzinie dziesiątej, pojadę Drogą Królewską przez Baczków, most na Rabie w Krzyżanowicach i Słomkę, zapraszam do towarzystwa cyklistów. Inna możliwość dojazdu to pociąg z Krakowa do Bochni, stamtąd autobus linii nr 4 Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z Plant, odjazd 12.27, wysiadamy w Gawłowie przy szkole o godzinie 12.45 i spacerkiem wracamy 150 metrów w stronę budynku z charakterystyczną kopułą na dachu. Powrotny autobus odjeżdża spod szkoły o 14.58. Posiadacze samochodów proszeni są o skrzyknięcie się z pozostałymi, aby wszyscy chętni łatwo i na czas przybyli do Gawłowa. Załączam link do googlemaps, widzimy się wkrótce.