Warszawa okiem zmęczonym

W ostatni weekend grupa pod dowództwem pana Tymona zwiedzała Centrum Astronomiczne Mikołaja Kopernika w Warszawie w ramach dni otwartych tej placówki (szczegółowa relacja z tego wyjazdu zapewne się jeszcze pojawi). Swoją rolę odegrał również Grzegorz, podnosząc poziom wykładów swoją prezentacją. Tak się złożyło, że wraz z częścią polskiego zespołu technicznego Galaktycznego Zoo, pracowałem na Festiwalu Nauki Małego Człowieka odbywającego się na Wydziale Fizyki Politechniki w stolicy. Moja rola polegała na tłumaczeniu zwiedzającym (szczególnie dzieciakom) roli Zoo, w którym zamiast zwierzątek są galaktyki. W niedzielę nieprzypadkowo spotkałem grupę młodzieży z MOA..

Wyprawa do Warszawy była bardzo owocna, czego dowodem jest powstały film poklatkowy.
Enjoy!

2 Replies to “Warszawa okiem zmęczonym”

1. Świetny filmik! Genialny pomysł i bardzo fajne wykonanie. Naprawdę jestem pod wrażeniem 🙂

Pozdrawiam,
    Sebastian

2. Zmęczenie objawia się nie tylko w Tobie mój drogi Mistrzu. Niektóre kadry, przejścia, trafność słów U2 z obrazem dotknęły mnie tak osobiście jakbym czuł co Ty czujesz w danej chwili.

„Before the second you turn back” … czas 1:00/4:19

WALK ON !! uaaaa !!! przychodze i JEST !!!