Ruszamy z wystawą w świat

Na razie tylko po sąsiedzku – do Laboratorium Aktywności Społecznej przy Bibliotece Miejskiej w Niepołomicach. Po dwudniowym epizodzie na zamkowych krużgankach obrazy zawisły w naszej sali wykładowej, początkowo nieco chaotycznie, ale od 8 grudnia są widoczne na jednolitym tle i w należytym ordynku. Ale już we wtorek, 2 stycznia rano powędrują do sali LAS, gdzie też o godzinie 17 odbędzie się wernisaż połączony ze zwiedzaniem, Goście będą mogli spotkać autorów zdjęć i dowiedzieć się, co ich inspirowało  do fotografowania takich, a nie innych terenów – Ziemia jest przecież bardzo rozległa z uczniowskiej perspektywy. Kto nie da rady być na wernisażu, jeszcze przez cały styczeń i pierwszy tydzień lutego będzie miał możność podziwiać wspaniałe owoce pracowitości i wyobraźni uczniów MOA, wspomaganych przez kompetentnych nauczycieli. Na okoliczność otwarcia wystawy Ania przygotowała zupełnie fantastyczny plakat – tu tylko miniatura, oryginały w formacie A3 pojawią się za kilka dni w stosownych miejscach.