Studenci z AGH potrzebują naszej pomocy!!

Cześć, dawno mnie tu nie było, ale dzieje się teraz pewna akcja, obok której nie mogę przejść obojętnie, a stwierdziłam, że kto jak kto, ale Wy na pewno się tym zainteresujecie.

Mój znajomy Bartek jest prezesem zarządu organizacji AGH Space Systems. Zaprojektowali i zbudowali lądownik planetarny mający symulować misję eksploracji atmosfery Wenus. Projekt ten bierze udział we współorganizowanym przez NASA konkursie CanSat Competition. Jest to konkurs, który kilka lat temu wygrali, a teraz pragną ponownie zawalczyć o mistrzowski tytuł. Jednakże, żeby móc pojechać do USA i wziąć udział w zawodach zespół potrzebuje wsparcia finansowego.

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc tych ambitnych i zdolnych studentów (choćby dyszką ;)), podaję linka do akcji na PolakPotrafi. Tam też znajdziecie filmik i opis ze wszystkimi szczegółami. Akcja trwa jeszcze przez 3 tygodnie.

AGH Space Systems na Nasa CanSat Competition w USA

W imieniu Bartka i reszty Space Systems ogromnie dziękuję 😉